Kinkiety regulowane

Kinkiety regulowane

 

Zbliżone kategorie

Kinkiety w domu mogą służyć na wiele sposobów. Są przede wszystkim źródłem światła zadaniowego, ale można wykorzystać je również jako oświetlenie akcentujące, punktowe, okolicznościowe, a nawet dekoracyjne. Najważniejszą cechą kinkietów powinna być jednak ich funkcjonalność. Lampy ścienne często wykorzystywane są jako pomoc przy czytaniu lub główne oświetlenie w pokoju ze skosami. W takich sytuacjach najlepiej zdecydować się na kinkiety regulowane.

Funkcjonalny i prosty mechanizm kinkietów regulowanych to cecha, która przemawia za wykorzystaniem tych lamp wszędzie tam, gdzie zachodzi taka konieczność. Dzięki kinkietom regulowanym bez problemu dopasujesz kąt padania światła, a także wybierzesz, jaka część przestrzeni będzie oświetlana w danej chwili.

Wyświetlanie 1–45 z 98 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 98 wyników

Jak dopasować kinkiet regulowany do wnętrza?

Przyjęło się, że funkcjonalne kinkiety regulowane to nowoczesne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w modernistycznych aranżacjach. Obecnie jednak rynek oświetleniowy ma tak szeroki wybór, że bez problemu można znaleźć regulowany kinkiet do wnętrz klasycznych, modern classic, skandynawskich i wielu, wielu innych.

W zależności od wielkości pomieszczenia i potrzeb, można wybrać duży, średni lub mały kinkiet regulowany. Duże modele sprawdzą się jako oświetlenie dużego biurka lub stołu projektowego, średnie przy kąciku czytelniczym a najmniejsze na przykład jako lampka do czytania w łóżku. Niektóre regulowane kinkiety posiadają wysięgnik, inne elastyczne ramię, a jeszcze inne przesuwane mechanizmy regulowane. Przejrzyj całą naszą ofertę i sam podejmij decyzję, na jaki model się zdecydujesz.