Strefa architekta

Współpraca z architektami i specjalistami od wystroju wnętrz

Jesteśmy sklepem internetowym z szerokim wyborem najmodniejszego oświetlenia czołowych marek jak Nordlux, Frandsen, Umage, Astro, Grupa, Elstead, Maytoni, Endon, Paulmann, 4concepts, Nowodvorski i inne.

Pracujemy z architektami, projektantami, dekoratorami, specjalistami home staging oraz house flipping jak również z deweloperami i firmami z branży hotelarskiej i restauracyjnej w zakresie doboru i zakupu oświetlenia. Oferujemy wsparcie techniczne oraz w pomoc w doborze opraw do projektowanych wnętrz. Dysponujemy plikami 3D dla większości marek oświetleniowych z naszego sklepu.

W odpowiedzi na liczne zapytania ofertowe, stworzyliśmy dla specjalistów od projektowania wnętrz atrakcyjny system prowizyjny. Gwarantujemy pracowniom stałą prowizję od zakupów uzależnioną od obrotu. Cenimy sobie współpracę z profesjonalistami i jesteśmy otwarci na negocjacje w przypadku dużych zamówień inwestycyjnych.

Natomiast dla Klientów z polecenia pracowni przygotowaliśmy atrakcyjny rabat na zakupy bez minimalnej kwoty zamówienia. Zakupy u nas to oszczędność czasu i wydatków na oświetlenie. Dlatego mamy tak wielu zadowolonych Klientów prywatnych i inwestycyjnych powracających do naszego sklepu.

Dołącz do nas – skontaktuj się jeszcze dziś!

Zachęcamy architektów i projektantów do kontaktu pod mailem sklep@lumigo.pl lub telefonem +48 730-005-454 aby poznać warunki współpracy z naszym sklepem.