Japandi

Japandi

 

Oświetlenie domu powinno łączyć w sobie funkcjonalność, niezawodność, wysoką jakość i piękno. Nowoczesne lampy japandi to bez wątpienia urządzenia, które spełniają te wymagania. By oświetlenie było zdrowe dla oczu, warto wybierać różne rodzaje lamp do wnętrza. Poza oświetleniem głównym, w postaci lamp wiszących lub sufitowych, potrzebne będą również kinkiety, lampy stołowe i lampy podłogowe. Nie przesadź jednak z ich ilością, zaprojektuj wnętrze tak, by dokładnie wiedzieć ile sztuk lamp będzie potrzebne. Stylistyka japandi wymaga od aranżacji Japońskiej harmonii i skandynawskiego minimalizmu, dlatego lampy powinny świetnie ze sobą współgrać, nie odstawać od siebie ani barwą światła, ani designem. Dodatkowo w japandi niewskazany jest chaos i przepych, dlatego w przypadku lamp z dużą ilością detali, warto zrezygnować z niektórych dodatków i odwrotnie. Jeśli stawiasz na dużo ozdób we wnętrzu, wybierz jak najbardziej minimalistyczne lampy japandi.

Lampy japandi nawiązują do przyrody, dlatego w naszej ofercie znaleźć można znaleźć oświetlenie z naturalnymi akcentami (np. drewnianymi) i w stonowanych, dość naturalnych odcieniach. Ponadto lampy z Lumigo.pl to gwarancja jakości i niezawodności, a to za sprawą ich pochodzenia- sprzedajemy lampy wyłącznie od najlepszych producentów oświetlenia.

Wyświetlanie 1–45 z 157 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 157 wyników

Lampy japandi do każdego domu

Japandi to styl, który w dużym stopniu czerpie z japońskiego orientu, dlatego właśnie lampy i dodatki w tym nurcie kojarzone są z Japonią. Ale japandi to połączenie japońskich klimatów z minimalizmem i nowoczesnością charakterystycznymi dla scandi. Minimalistyczne formy skandynawskich aranżacji uzupełnione są asymetrią i spokojem orientu. Stonowane kolory, naturalne materiały i minimalizm to aspekty, które powinny być brane pod uwagę w każdej aranżacji japandi. Warto wykorzystać na przykład lampy japandi z drewnianymi akcentami, które pięknie wpasują się w klimat tego nurtu. Dodatkowo warto podkreślić, że do japandi nie pasuje przesada – we wnętrzu musi znaleźć się dokładnie tyle mebli i dodatków, ile potrzeba.