Kinkiety góra - dół

Kinkiety góra - dół

Wyświetlanie 1–45 z 61 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 61 wyników

Nasza oferta kinkietów góra-dół jest niezwykle szeroka. Od nowoczesnych lamp ściennych, poprzez rozwiązania klasyczne i glamour, aż po industrialne kinkiety góra-dół. Dlatego, niezależnie w jakim stylu aranżujesz wnętrze, na pewno znajdziesz kinkiet, który wpisze się w klimat domu. Nasze lampy pochodzą od renomowanych producentów produktów oświetleniowych, dlatego mamy pewność, że zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów i posłużą naszym Klientom wiele lat.

Gdzie najlepiej sprawdzą się kinkiety góra-dół?

Kinkiety góra-dół to lampy ścienne, które – jak nazwa wskazuje – świecą dwukierunkowo: ku górze i na dół. Dzięki temu strumień świetlny tworzy ciekawy efekt na ścianie sprawiając, że kinkiet staje się prawdziwą ozdobą wnętrza. Wśród naszych kinkietów góra-dół posiadamy zarówno modele na jedną jak i na dwie żarówki oraz lampy ledowe.

Oświetlenie typu góra-dół sprawdzi się w każdym wnętrzu, do którego pragniesz wprowadzić nieco wyjątkowego klimatu. Dzięki temu, że światło skierowane jest między innymi ku górze, kinkiety można wykorzystać do optycznego podniesienia sufitu w niskim pomieszczeniu. W takim wypadku kinkiet najlepiej zawiesić mniej więcej na połowie wysokości ściany, ewentualnie trochę wyżej. Część światła, która będzie skierowana ku dołowi oświetli za to dekoracje i ozdoby, które umieszczone będą na komodzie czy stoliku.

Kinkiety góra-dół mogą sprawdzić się również jako oświetlenie w sypialni, które umożliwi wieczorną lekturę i wprowadzi do wnętrza przytulnego, intymnego klimatu. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju oświetlenie może podkreślać defekty ścian – nierówności itp. dlatego, przed powieszeniem kinkietu warto zawsze upewnić się, że będzie on spełniał swoje funkcje.