Kinkiety ozdobne

Kinkiety ozdobne

 

Zbliżone kategorie

Kinkiety w domu dawno już przestały stanowić wyłącznie źródło światła. Stały się funkcjonalnymi urządzeniami, które nie tylko można dostosować do własnych potrzeb, ale dodatkowo są niezwykłą ozdobą wnętrza. Designerskie i ozdobne kinkiety z naszego sklepu cechują się wysoką jakością i trwałością. To urządzenia, które przyciągają wzrok i zachwycają. Posiadamy ozdobne kinkiety, które pasują do każdego wnętrza: od nowoczesnego, poprzez klasyczne, glamour po skandynawskie.  Są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne dzięki różnym ciekawym opcjom. Na przykład kinkiet ozdobny Harvey poza głównym źródłem światła, posiada dodatkowo wbudowany reflektorek do czytania. Dzięki temu zawieszony przy łóżku może pełnić dwie funkcje.https://lumigo.pl/produkt/kinkiet-livo-do-eleganckiego-salonu/

Wyświetlanie 1–45 z 121 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 121 wyników

Do jakich wnętrz pasują kinkiety ozdobne i designerskie?

Jak sama nazwa wskazuje, kinkiety ozdobne mają podwójne zadanie, a każde z nich jest równie istotne. Po pierwsze oświetlają wnętrze, wspierając oświetlenie sufitowe i stojące. Po drugie są piękną ozdobą wnętrza, czasem wyłącznie dzięki niesamowitemu designowi, a czasem także po zapaleniu światła, gdy konstrukcja klosza tworzy na ścianie i we wnętrzu rozmaite efekty świetlne. Skoro więc kinkiety ozdobne mają służyć również jako dekoracja, mogą pasować do każdego wnętrza, pod warunkiem odpowiedniego doboru lampy do reszty dodatków w pomieszczeniu.

Kinkiety ozdobne powinny pięknie harmonizować z wystrojem całej aranżacji, nie powinny sprawiać wrażenia niedopasowanego elementu. Dlatego wybierając kinkiet designerski do aranżacji, weź pod uwagę kolory, materiały, z których został wykonany, sposób rozprowadzania światła i design. Futurystyczny kinkiet Livo nie sprawdzi się na przykład w aranżacji retro, a będzie świetnie prezentować się w nowoczesnej. Podobnie kinkiet Verve Swarovski będzie cudowną ozdobą wnętrza glamour, podczas gdy w aranżacji skandynawskiej może już podobać się mniej.