Lampy stołowe glamour

Lampy stołowe glamour

Styl glamour najbardziej ze wszystkich lubi szyk, blichtr i blask. Doskonale widoczne jest to również w lampach stołowych glamour, które charakteryzują się wysoką jakością materiałów, a zwykle także błyszczącymi dodatkami w postaci szkiełek czy kryształków.

Lampy stołowe w stylu glamour doskonale odnajdą się na stylowej komodzie, szafce nocnej czy kominku. To doskonałe uzupełnienie głównego oświetlenia, ale również piękna ozdoba wnętrza, dlatego niezwykle istotne jest, by lampa stołowa glamour ładnie komponowała się z aranżacją całego pomieszczenia.

Nasze lampy stołowe glamour cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezaprzeczalnym pięknem. Wśród wszystkich modeli znaleźć można zarówno lampy do salonu, sypialni jak i innych pomieszczeń w domu.

Wyświetlanie 1–45 z 52 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 52 wyników

Lampy stołowe glamour wprowadzają do wnętrz wiele blasku i szyku, ale nie jest to ich największa zaleta. Choć wydawać by się mogło, że bogate zdobienia tych lamp mocno ograniczają możliwości ich zastosowania, to jest wręcz przeciwnie. Lampy stołowe glamour są wbrew pozorom niezwykle uniwersalne.

Najczęściej lamp stołowych glamour poszukują osoby, które urządzają dom w tym samym stylu. Jest to dość intuicyjny wybór, który pozwala na doskonałe uzupełnienie aranżacji glamour w salonie czy sypialni. Decydując się jednak na takie rozwiązanie, warto zrównoważyć blichtr i przepych widoczny w umeblowaniu i dodatkach, stawiając na delikatne lampy stołowe glamour. Pięknym przykładem takiego oświetleni jest lampa stołowa Grace. Choć cechuje się ona niezaprzeczalnym pięknem, to jednocześnie nie jest to piękno nachalne, pełne przepychu i blasku. Bardziej efektowne modele, jak lampa stołowa Bright Light, można umieścić we wnętrzach glamour, gdzie postawiliśmy na bardziej stonowane (choć wciąż piękne) dodatki. Dzięki temu lampa pięknie podbije najważniejsze cechy stylu glamour.

Lampy stołowe glamour sprawdzą się jednak także w innych aranżacjach. W minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach, pięknie wydobędą styl i szyk pomieszczenia, wprowadzając jednocześnie nieco blasku i urozmaicenia. Weźmy na przykład minimalistyczną, ale wciąż olśniewającą lampę stołową Tiffany, która na pewno nie wprowadzi chaosu do stonowanego wnętrza, a jedynie podkreśli jego elegancki charakter.

Także styl klasyczny doskonale łączy się z lampami stołowymi glamour. Warto tu postawić na piękne modele lamp, które jednak nie zaburzą harmonii wnętrza. Ciemne, stonowane klosze w połączeniu z błyszczącymi podstawami będą w sam raz. Piękna, czarna lampa stołowa glamour Petit Trianon jest tego najlepszym przykładem.