Kinkiety z wtyczką

Kinkiety z wtyczką

 

Zbliżone kategorie

Oświetlenie w domu powinno spełniać wiele funkcji, dlatego nowoczesne rozwiązania aranżacyjne przewidują miejsce na różne rodzaje lamp. Poza oświetleniem sufitowym (głównym) niezwykle ważne jest oświetlenie funkcyjne w postaci kinkietów. Lampy ścienne są bardzo funkcjonalne i przydatne, ale jeśli dom jest starszy i nie posiada miejsca na przyłączenie do sieci elektrycznej kinkietu, to domownicy – z obawy przed generalnym remontem – często rezygnują z dodatkowych kinkietów. To błąd, ponieważ remont nie musi być konieczny – wystarczy wolne gniazdko, do którego można podłączyć kinkiety z wtyczką. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli kinkietów wtykowych z przewodem, które można dopasować do różnych aranżacji i cieszyć się lepszym oświetleniem we własnym domu.

Wyświetlanie 1–45 z 80 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 80 wyników

Kinkiety z wtyczką – gdzie się sprawdzą?

Kinkiety wtykowe z przewodem to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby rozbudować sieć oświetleniową w domu, bez konieczności kucia ścian. To funkcjonalne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi tradycyjne kinkiety. Lampy tego rodzaju sprawdzą się w zasadzie w każdej aranżacji, pod warunkiem odpowiedniego dopasowania do innych elementów wnętrza. Sypialnia, salon, gabinet, korytarz – możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od potrzeb i wyobraźni. Ponieważ kinkiety z wtyczką włącznik światła mają zamontowany na przewodzie lub podstawie lampy, mogą okazać się także dobrym rozwiązaniem w dużych wnętrzach, gdzie włączniki światła znajdują się daleko od lampy. Zainstaluj wówczas kinkiet z wtyczką przy kąciku czytelniczym, wezgłowiu łóżka lub długim korytarzu i ciesz się z niezwykle funkcjonalnego oświetlenia.

Jaki kinkiet z wtyczką wybrać i na co zwracać uwagę?

Wachlarz wyboru kinkietów z wtyczką od Lumigo.pl jest naprawdę duży, warto więc zastanowić się, jakiej konkretnie lampy szukasz. Posiadamy kinkiety wtykowe z przewodem i regulowanym wysięgnikiem, dzięki czemu lampa doskonale sprawdzi się nad stołem projektowym lub dużym biurkiem. Mniejsze modele pasują z kolei do niemal każdej aranżacji. Co ważne, kinkiety z wtyczką nie sprawdzą się w domu osób, które nie lubią dużej ilości przewodów. Kabel kinkietu jest bowiem widoczny i biegnie od podstawy lampy aż do gniazdka elektrycznego. Oczywiście można go sprytnie zamaskować przy użyciu mebli, roślin czy maskownicy, ale należy pamiętać, że często włącznik takiego kinkietu znajduje się na przewodzie, dlatego może nie być możliwości dokładnego zamaskowania kabla.