Modern FarmHouse to styl, który z przytupem zawitał w polskich domach. Choć nie jest on nowy i nawiązuje do aranżacji rodem z amerykańskiego rancza, to jego popularność zaczęła rosnąć stosunkowo niedawno. To całkowite przeciwieństwo minimalistycznych, czasem wręcz surowych nowoczesnych wnętrz. Pomieszczenia oświetlane lampami FarmHouse są przytulne, sielski i przyjazne. Wchodząc do takiego wnętrza czujesz się niezwykle swojsko, nie chcesz go opuszczać. Lampy FarmHouse są misternie wykończone, piękne, ale również funkcjonalne. Często wykonane z drewna, betonu i różnych tkanin, które nawiązują do wiejskich klimatów. Warto jednak podkreślić, że ta „wiejskość” kojarzy się bardziej z zamożnymi posiadłościami niż rozpadającym się drewnianym domkiem. Lampy FarmHouse są bowiem wspaniałe – często posiadają cudowne wykończenia, a te z naszego sklepu pochodzą od najlepszych producentów oświetlenia.

Kolor

Materiał

Wyświetlanie 1–45 z 108 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 108 wyników

Lampy FarmHouse – jakie wybrać?

Lampy w stylu Modern FarmHouse to nie tylko oświetlenie sufitowe. Choć posiadamy wspaniały wybór lamp wiszących, plafonów i żyrandoli FarmHouse, to w naszym sklepie można znaleźć również cudowne kinkiety i lampy stołowe, które staną się prawdziwą ozdobą domu. Ich staranne wykonanie i duża funkcjonalność sprawia, że są częstym wyborem klientów, którzy lubią w swoim domu nawiązywać do wiejskich, swojskich klimatów rodem z amerykańskiego rancza. Wybór lampy FarmHouse nie jest jednak oczywisty, bo wnętrze możesz urządzić zarówno w bardziej nowoczesnym stylu (Modern FarmHouse) lub potęgując sielskość i ciepło pomieszczeń.

Nowoczesne lampy FarmHouse są bardziej minimalistyczne niż tradycyjne, nie posiadają zbyt wielu zdobień, ale mimo to wprowadzają do wnętrza sporą dawkę ciepła. Na przykład lampa stołowa Lantern to wybór, który zaskakuje designem i doskonale wpisuje się w stylistykę Modern FarmHouse. Jeśli jednak chcesz postawić na typowo wiejskie klimaty, umieścić w pokoju lampę, która z jednej strony nawiązuje do przyrody, a z drugiej czaruje, spójrz na cudowny kinkiet Bird z abażurem, którego niezwykły design po prostu zachwyca.