Lampy na skosy

Lampy na skosy

 

Lampy na skosy to oświetlenie, które z jednej strony doskonałe wypełni przestrzeń światłem, z drugiej jest funkcjonalne i nie zajmuje wiele miejsca. Skosy drastycznie ograniczają przestrzeń na różnego typu lampy wiszące czy żyrandole, dlatego warto postawić na kompaktowe, regulowane reflektorki, które świetnie sprawdzają się na skosach.

W Lumigo.pl znajdziesz regulowane lampy na skosy, które z łatwością dopasujesz do każdej aranżacji, bez obawy, że wnętrze nie będzie odpowiednio oświetlone, albo urządzone. Pomieszczenia ze skosami nie są bowiem skazane na lampy o wyłącznie nowoczesnym, minimalistycznym designie. Posiadamy oświetlenie o wielu odcieniach, wykonane z różnych wysokojakościowych materiałów i przede wszystkim bezpieczne. Przejrzyj naszą ofertę lamp na skosy i przekonaj się sam.

Wyświetlanie 1–45 z 144 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 144 wyników

Jak dobrać lampy do pomieszczenia ze skosami?

Kto posiada strych lub pokoje ze skosami ten wie, jak trudne bywa dobranie odpowiedniego oświetlenia. Bardzo często trzeba zrezygnować z żyrandoli i lamp wiszących, bo zwyczajnie brakuje na nie miejsca lub przeszkadzałyby w swobodnym przemieszczaniu się. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się w takim przypadku regulowane kinkiety – reflektorki, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, a dodatkowo posiadają możliwość regulacji kąta padania światła, co bywa zbawienne w pomieszczeniu ze skosami. Lampy na skosy to także niektóre spoty sufitowe i oczka, których konstrukcja umożliwia zawieszenie ich na pochyłej ścianie. Pamiętaj także o uzupełnieniu lamp na skosy oświetleniem podłogowym lub lampami stołowymi, które pięknie wypełnią przestrzeń światłem.