Lampy stojące industrialne

Lampy stojące industrialne

Kolor

Materiał

 

Zbliżone kategorie:

Podłogowe lampy industrialne to echo przeszłości, a dokładniej epoki industrialnej, kiedy to stare przestrzenie przemysłowe były przerabiane na mieszkania. Oświetlenie podłogowe w tym stylu cechuje się prostym, dość surowym designem z nutą nowoczesności. Lampy stojące industrialne są więc funkcjonalnymi urządzeniami, najczęściej w kolorze czarnym, które pozwalają mieszkaniu imitować wnętrze fabryczne. Wykonane są najczęściej z różnego typu metalu i szkła, ale design lampy podłogowej industrialnej jest minimalistyczny i prosty. Nasze oświetlenie pochodzi od najlepszych producentów, dlatego wszystkie lampy są trwałe, niezawodne i funkcjonalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TOP 3 industrialnych lamp podłogowych

Industrialna aranżacja wnętrz to bardzo ciekawe rozwiązanie, które można zastosować szczególnie w pomieszczeniach o dużej przestrzeni. Lampy industrialne mogą posłużyć zarówno jako oświetlenie wnętrz w stylu loftowym, nowoczesnym jak i innych, w zależności od pomysłu na aranżację. Wybraliśmy trzy najciekawsze propozycje jeśli chodzi o lampy podłogowe industrialne, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

  1. Industrialna lampa podłogowa Kros to przykład oświetlenia, które pasuje także do wnętrz nowoczesnych. Jej nietypowy design przyciąga wzrok, a trzy żarówki świetnie oświetlają wybraną przestrzeń. To podłogowa lampa industrialna, która świetnie uzupełni także pomieszczenia w typie scandi.
  2. Lampa podłogowa industrialna Antenne to oświetlenie w formie reflektora, która świetnie wpisuje się w surową, industrialną stylistykę. Ponadto jej ciekawy, futurystyczny design na pewno sprawdzi się także w pokoju nastolatka czy studenta.
  3. Industrialna lampa podłogowa Lavender to typowy przedstawiciel swojego gatunku, minimalistyczny, ale ciekawy design przyciągają wzrok i sprawiają, że lampa świetnie uzupełni każde industrialne wnętrze.