New York

New York

 

Zbliżone kategorie

Przytulne wnętrza nowojorskich mieszkań przyciągają zazdrosne spojrzenia i sprawiają, że wiele osób próbuje skopiować taki styl we własnych czterech kątach. Z lampami New York nie jest to trudne zadanie – wnoszą one do domu wiele światła, a ponadto są piękne i funkcjonalne. Posiadamy zarówno kinkiety, lampy stołowe jak i żyrandole New York, a tak szeroka oferta oświetlenia w tym stylu to nie przypadek. Aranżacje New York wymagają bowiem spójności i symetrii oraz dużej ilości światła. Najlepszym pomysłem jest więc dopasowanie różnego typu oświetlenia pod kątem designu i kolorystyki, by pięknie wkomponowały się w całość.

Lampy New York to oświetlenie, które doskonale pasuje między innymi do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Piękne lampy o najwyższej jakości i funkcjonalności to coś, czego nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Zobacz naszą ofertę nowojorskich lamp i wybierz coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–45 z 244 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 244 wyników

Jak dopasować lampy New York do wnętrza?

Piękne i zachwycające oświetlenie New York powstało z myślą o luksusowych nowojorskich mieszkaniach, gdzie śmietanka towarzyska spotyka się, by miło spędzić czas. Mieszkania w stylu New York są z jednej strony luksusowe i eleganckie, a z drugiej ciepłe i przytulne. Ten efekt da się osiągnąć wyłącznie poprzez idealny dobór mebli, dodatków i oświetlenia. Niezwykle ważna jest symetria i wyrafinowane dodatki, które czarują i zachwycają. Szukając oświetlenia do mieszkania w stylu New York trzeba pamiętać o spójności, dlatego lampy wybieraj zawsze z jednej serii lub bardzo do siebie podobne pod kątem kolorystycznym i stylistycznym.

By najlepiej zobrazować, jak dopasować lampy New York do wnętrza, pokażemy to na przykładach. Po pierwsze oświetlenie główne czyli lampy wiszące lub żyrandole. To lampa, która ma wręcz zalewać przestrzeń światłem. Doskonale sprawdzi się tutaj lampa wisząca Stanford, którą z powodzeniem można zastosować również w klasycznych wnętrzach. Kolejnym elementem oświetlenia są kinkiety, które dopełniają oświetlenie główne, lub rozjaśniają wnętrze samodzielnie. Do naszej lampy wiszącej najlepiej pasować będzie kinkiet z tej samej serii. Wnętrza w stylu New York lubią dużą ilość światła dlatego nie warto oszczędzać także na lampach stołowych i podłogowych. By we wnętrzu panowała harmonia, dobierz lampę stołową Stanford oraz lampę podłogową Stanford. To oczywiście tylko przykład jak dopasować do siebie lampy. Nasza oferta pozwala na o wiele więcej, o czym przekonasz się, przeglądając przepiękne lampy New York z naszej oferty.