Kinkiety boho

Kinkiety boho

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kinkiety w stylu boho od Lumigo

Oświetlenie ścienne to świetny sposób na wniesienie do wnętrza dodatkowego światła, a w przypadku kinkietów od Lumigo, także na przyozdobienie ściany oryginalnymi i pięknymi lampami. Kinkiety boho przede wszystkim przemawiają naturalnym pięknem – są jasne, lekkie i szalenie funkcjonalne. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach bliskich naturze i wolności.

W naszym sklepie posiadamy zarówno małe jak i duże kinkiety boho, które można wykorzystać w wielu pomieszczeniach domu. Cudownie sprawdzają się w sypialni i salonie, ale równie dobrze można zawiesić je nad lustrem w przedpokoju czy na korytarzu. Zobacz nasze piękne kinkiety boho i sam zdecyduj, gdzie je umieścisz.

Styl boho znany jest od XVIII wieku, a ostatnimi laty znów patrzymy na niego bardziej przychylnie. Boho jest połączeniem wolności, wygody i luzu czyli tego, co doceniamy w życiu. Nic dziwnego, że ten niezwykły nurt dekoratorski sięgnął również do branży oświetleniowej, która z upodobaniem tworzy coraz to piękniejsze lampy i kinkiety boho.

Czym charakteryzują się kinkiety boho?

Kinkiety boho to urządzenia, które wyglądem mają sprawiać wrażenie niezwykle lekkich i bliskich naturze. Dlatego też często tworzone są z materiałów kojarzących się z przyrodą – drewno, wiklina czy ptasie pióra. Tam, gdzie nie wykorzystano naturalnych materiałów, sięga się po naturalne akcenty w zdobnictwie – kwiatowe i liściaste akcenty wiodą w tej kwestii prym. Bardzo popularnym rozwiązaniem w stylistyce boho jest zabawa teksturami. Żaden inny trend dekoratorski nie pozwala sobie na taką różnorodność. Ponieważ jednak boho uwielbia dodatki, w przypadku kinkietów lepiej postawić na większe stonowanie, choćby kolorystyczne. Z tego powodu kinkiety boho występują najczęściej w odcieniach ziemi – beżach, brązach czy żółcieniach.