Kinkiety hampton

Kinkiety hampton

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Styl hampton nawiązuje do nadmorskich domów wczasowych Amerykanów. Tuż przy plaży na Long Island ciągnie się sznur niesamowitych rezydencji urządzonych z niezwykłym smakiem. Duża rolę w aranżacjach hampton odgrywa oświetlenie – między innymi kinkiety. W naszej ofercie znajdziesz kinkiety, które Cię oczarują i zachwycą. To prawdziwy kalejdoskop pięknych kinkietów hampton, które odnajdą się w różnych aranżacjach. Skromne, ale wykonane z najwyższą starannością. Piękne i eleganckie. Z kloszem szklanym lub z materiału, na wysięgniku lub nieruchomej podstawie, złote, srebrne, drewniane. Pojedyncze i podwójne. Który kinkiet hampton wybierzesz?

Jak wyglądają kinkiety hampton?

Styl hampton to aranżacja na tyle niezwykła, że łączy ze sobą skromność z bogactwem, klasykę z naturą. Jak to możliwe? Zarówno kinkiety hampton jak i inne dodatki prezentują się niezwykle skromnie i minimalistycznie. Nie są za bardzo zdobne, a ich ilość we wnętrzu nie przytłacza. Dodatkowo stonowane kolory dodają wrażenia skromności. Tak naprawdę są to jednak wyrafinowane ozdoby z najwyższych półek – funkcjonalne, piękne i trwałe. We wnętrzu hampton nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy element wnętrza ma swoje miejsce, by doskonale podkreślać luksusowy, choć przy okazji nieco sielski, styl.

Choć kinkiety hampton bez problemu sprawdziłyby się również w klasycznych aranżacjach, to podobnie jak inne dodatki, czerpią w pewnym stopniu z rustykalnej bliskości z naturą. Także kolorystyka hampton nawiązuje do wakacyjnych, naturalnych klimatów. To wszelkiego rodzaju brązy, beże, biel i błękity. We wnętrzach hampton – pomimo ich luksusowego charakteru – swoje miejsce znajdą także wiklinowe dodatki czy lekkie, materiałowe zasłony.