Kinkiety vintage

Kinkiety vintage

 

Przeglądając nasze kinkiety vintage (retro) z pewnością zauważasz ich różnorodność, odmienność – na pierwszy rzut oka to istny misz-masz styli. Ale taki właśnie jest styl vintage – eklektyczny, lubiący łączyć ze sobą na pozór nie pasujące do siebie elementy. Kinkiety vintage pozwalają na odmienienie wnętrza bez totalnej rewolucji, bo to styl, do którego wystarczy wprowadzić kilka dodatków „z duszą”, przebrzmiewających echami przeszłości, by uzyskać niesamowity efekt.

Dzięki filtrom poniżej bez problemu znajdziesz lampę, której szukasz – wystarczy, że sprecyzujesz kolor i materiał, z którego ma być wykonana, by wyświetliły Ci się kinkiety retro dopasowane do Twoich potrzeb. Nasze lampy pochodzą od sprawdzonych producentów oświetlenia, dlatego są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również niezawodne i trwałe.

Wyświetlanie 1–45 z 200 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 200 wyników

Czym charakteryzują się kinkiety vintage?

Vintage to nurt dekoratorski przeciwstawny do perfekcjonizmu i minimalizmu nowoczesnych trendów. Tu nie liczy się perfekcja, a ciepło i oryginalny charakter wnętrza. Na pierwszy rzut oka dodatki wydają się nie pasować do siebie, ale kiedy już urządzisz wnętrze okazuje się, że wszystko jest tak, jak być powinno. To właśnie magia eklektycznego i niesamowitego stylu vintage. Choć patrząc na kinkiety vintage można poczuć powiew przeszłości to pamiętaj, że wnętrz vintage nie urządzasz na starodawną modłę. Zainspiruj się niektórymi rozwiązaniami przeszłości i połącz je z nowoczesnymi elementami.

Kinkiety vintage na pierwszy rzut oka wydają się być wyjęte z poprzednich dekad. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się im można zauważyć, że posiadają nowoczesną funkcjonalność i lekko futurystyczny pazur. I o to właśnie chodzi w stylu vintage – o łączeniu ze sobą różnych nurtów, rozwiązań, ułatwień i trendów. Dzięki temu kinkiety vintage można zainstalować nie tylko we wnętrzach vintage, ale również industrialnych, nowoczesnych, skandynawskich, retro i wielu, wielu innych. Sprawdź naszego bloga i zainspiruj się!