Kinkiety japandi

Kinkiety japandi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Choć mogłoby się wydawać, że skandynawska prostota nie ma nic wspólnego z niesymetrycznymi, orientalnymi kształtami, to okazuje się, że takie zestawienie sprawdza się pięknie we wnętrzach japandi. Kinkiety japandi są więc hybrydą skandynawskiej nowoczesności i bliskości natury z harmonią i spokojem japońskich trendów. Kinkiety japandi występują w stonowanej kolorystyce, najczęściej są to kolory ziemi, co jest zgodne z japońską filozofią.

Kinkiety japandi z naszego sklepu to wspaniała opcja do różnego typu wnętrz. Posiadamy zarówno małe lampki do sypialni czy łazienki, jak również kinkiety japandi na wysięgniku, które sprawdzą się w dużym salonie lub gabinecie.

Styl japandi – co wyróżnia japońskie kinkiety?

Styl japandi w dużym stopniu czerpie z japońskiego orientu, dlatego właśnie kinkiety i dodatki w tym nurcie kojarzone są z Japonią. Należy jednak pamiętać, że to bardziej połączenie dwóch nurtów – wabu sabi i scandi. Minimalizm i nowoczesność skandynawskich aranżacji uzupełniona jest asymetrią i spokojem orientu. Stonowane kolory, naturalne materiały i minimalizm to aspekty, które powinny być brane pod uwagę w każdej aranżacji japandi. Warto wykorzystać na przykład kinkiety z drewnianymi akcentami, które pięknie wpasują się w klimat tego nurtu. Dodatkowo warto podkreślić, że do japandi nie pasuje przesada – we wnętrzu musi znaleźć się dokładnie tyle mebli i dodatków, ile potrzeba. Ogranicz liczbę kinkietów do niezbędnej ilości, ale nie zapominając przy tym jak ważne jest oświetlenie dodatkowe w domu. Kinkiety mogą doświetlać wnętrze niezależnie od oświetlenia głównego, dlatego zawsze warto znaleźć dla niech miejsce w aranżacji.