Wyświetlanie 1–45 z 360 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 360 wyników

Od 1997 roku, nasi założyciele, John Fearon i James Bassant, z pasją dzielą miłość do brytyjskiego designu oświetleniowego oraz wizję tworzenia produktów o wyjątkowej jakości. Z pełną dbałością o szczegóły, pracujemy nad elementami, które inni mogą przeoczyć, wyznaczając sobie wyzwania, aby je perfekcyjnie zrealizować.

Lampy Astro są tworzone w Wielkiej Brytanii, a ich początek to zwykłe szkice w naszych notatnikach. To projekty przyszłościowe, które zachowują czasowy charakter dzięki swojej prostocie.

Projektanci oświetlenia Astro uważają, że każdy produkt powinien być dopracowany w najmniejszym szczególe. Nie akceptują kompromisów i zawsze wybierają najlepsze dostępne procesy. Ich filozofia mówi, że dobra technologia gwarantuje doskonałe produkty.

Lampy Astro – co mówią założyciele?

Lepsze jutro

Troszczymy się o przyszłość i dążymy do znalezienia sposobów na harmonijne współdziałanie firm i ludzi z naszą planetą. Choć to wyzwanie nie zawsze jest proste, drobne działania w dłuższej perspektywie spowodują znaczącą zmianę.

Globalna społeczność

Od skromnych początków z jednym klientem i sześcioma produktami lamp do dzisiejszej, uznanego na całym świecie marki. Dzięki globalnej rodzinie Astro i naszym partnerom produkcyjnym, możemy nadal wprowadzać naszą wizję w życie.

Stworzone wspólnie

Najbardziej zdumiewające projekty często pochodzą z nieprawdopodobnych źródeł, a w Astro każdy jest zachęcany do dzielenia się pomysłami. Nasz zespół jest lojalny i wierzy w wspólne wartości: dążenie do doskonałości, znaczenie dobrego designu, nieustanne wysiłki oraz, przede wszystkim, uczciwość i przyzwoitość.