O nas

Opinie o Lumigo.pl na Opineo.pl

Lumigo.pl

Ro założenia: 2016

Siedziba firmy:

LumiGO

ul. Piłsudskiego 85

24-100 Puławy, woj. lubelskie

KRS: 0000632157

NIP: 7162819159

Obsługa klienta: +48 730 005 454

Zamówienia i zwroty: sklep@lumigo.pl

Sklep internetowy Lumigo powstał z pasji do pięknego oświetlenia. Wybierając asortyment do naszego sklepu skupiamy się na oświetleniu, które pasuje do eleganckich jak i nowoczesnych wnętrz. Lampy dla nas to nie tylko źródło światła – to przede wszystkim bardzo ważny element aranżacji wnętrza. Lampy nadają ostateczny kształt projektowi wnętrza i pomagają zachować spójność stylistyczną.

W naszej ofercie znalazło się oświetlenie od wiodących polskich i zagranicznych producentów, z których przedstawicielami regularnie spotykamy się celem szkoleń oraz dokładnego poznania asortymentu. Nasze dobre relacje z producentami gwarantują sprawną obsługę zamówień i wszelkich zapytań produktowych jakie mają nasi Klienci prywatni i inwestycyjni.

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami we wnętrzarstwie i dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszego sklepu była aktualna i zgodna z tym czego obecnie Klienci poszukują.

Wszyscy Klienci, którzy robią zakupy w naszym sklepie mogą liczyć na rabat, który automatycznie nalicza się w koszyku.

Zapraszamy Cię do naszego sklepu, w którym z pewnością odnajdziesz najpiękniejsze oświetlenie do Twojego domu w korzystnej cenie i przy miłej obsłudze.

Sprawdź nasze opinie w serwisie opineo.pl – Sklep Lumigo

Informacje o sklepie znajdziesz tutaj.