Bezpieczne zakupy

Zakupy w naszym sklepie to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa oraz uprzejmej i pomocnej obsługi. Starannie dobieramy zarówno same produkty dostępne w naszych katalogach, jak i podwykonawców z którymi współpracujemy.

Informacje o statusie zamówienia

Nasi Klienci są informowani na bieżąco o wszystkich etapach realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na zapytania i prośby Klientów w możliwie jak najkrótszym czasie. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00 pod mailem sklep@lumigo.pl oraz numerem telefonu: +48 730-005-454

14 dni na zwrot

Każdemu klientowi prywatnemu robiącemu zakupy w naszym sklepie gwarantujemy 14-dniowe prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Kontakt z naszym sklepem w sprawie zwrotu towarów odbywa się pod dedykowanym mailem: sklep@lumigo.pl

Dbamy również o staranne pakowanie oraz wysyłkę towarów. Dochodzimy swoich roszczeń od przewoźników, a nie firm kurierskich. Nie zostawiamy klientów w potrzebie. Ty tylko zamawiasz, a my za Ciebie zrobimy resztę!

Prosty i szybki kontakt

Opinie o Lumigo.pl na Opineo.pl

siedziba firmy lumigoWłaścicielem sklepu Lumigo jest Ardant Sp. zo.o.

Rok założenia firmy: 2016

Siedziba firmy: ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy, woj. lubelskie

KRS: 0000632157

NIP: 7162819159

Obsługa klienta: +48 730 005 454

Zamówienia i zwroty: sklep@lumigo.pl

Sklep internetowy Lumigo powstał z pasji do pięknego oświetlenia. Wybierając asortyment do naszego sklepu skupiamy się na oświetleniu, które pasuje do eleganckich jak i nowoczesnych wnętrz. Lampy dla nas to nie tylko źródło światła – to przede wszystkim bardzo ważny element aranżacji wnętrza. Lampy nadają ostateczny kształt projektowi wnętrza i pomagają zachować spójność stylistyczną.