Kinkiety włoskie

Kinkiety włoskie

 

Kinkiety włoskie to gustowne lampy, które pięknie prezentują się eleganckich, urządzonych ze smakiem wnętrzach. Wiedza na temat wpływu odpowiedniego oświetlenia w domu na zdrowie poszerza się, więc coraz więcej osób wie, jak ważną rolę odgrywają kinkiety. To źródło dodatkowego światła w domu, które może zostać również wykorzystane jako niezależne od głównego oświetlenie. Kinkiety doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu – od salonu aż po łazienkę czy korytarz. Dzięki naszej bogatej ofercie, bez problemu dopasujesz kinkiet do aranżacji. Kinkiety włoskie na przykład pięknie wpisują się we wnętrza klasyczne, modern classic, glamour czy nowoczesne. Wybieramy produkty oświetleniowe wyłącznie od sprawdzonych producentów, dlatego posiadamy kinkiety nie tylko piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim trwałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kinkiety włoskie w nowoczesnych aranżacjach

Włoskie kinkiety to lampy, które doskonale wpisują się w nowoczesne trendy. Te o regulowanym ramieniu można zawiesić na przykład w dużym salonie, gdzie będą służyć jednocześnie jako lampa ścienna i oświetlenie kącika do czytania. Regulowane ramie to także świetne rozwiązanie w gabinecie lub nad stołem projektowym, gdzie wysięgnik pomaga w dopasowaniu oświetlanego miejsca. Inne nowoczesne rozwiązanie to regulowany kąt padania światła w lampie, który gwarantuje choćby kinkiet Tolomeo Diffusore Parete.

Włoskie kinkiety to jednak nie tylko oświetlenie funkcjonalne, ale również piękne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Choć nazwa wskazuje na ich włoskie pochodzenie, to nie należy tego rozumieć dokładnie. Producenci włoskich kinkietów pochodzą z różnych zakątków świata, ale w swoich lampach inspirują się włoskimi trendami oświetleniowymi.