Lampy stojące witrażowe

Lampy stojące witrażowe

Producent

 

Stojące lampy Tiffany to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza. Są piękne i eleganckie. Misterne wykonanie witrażowych kloszy robi wrażenie nie tylko na gościach, ale i domownikach. Lampy witrażowe wykonane są z różnokolorowych kawałków szkła, do eleganckich wnętrz pasują te o stonowanej kolorystyce, do cieplejszych, bardziej przytulnych pomieszczeń można zdecydować się na więcej barw.

Podłogowe lampy witrażowe pięknie prezentują się w sypialni i salonie, ale nie tylko. Świetnie sprawdzą się również w eleganckim gabinecie czy jadalni. Doskonale komponują się z drewnianymi, ciemnymi meblami. Warto także uzupełnić wnętrze o inne lampy witrażowe, by całość była, piękna, spójna i harmonijna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Stojące lampy witrażowe Tiffany od Lumigo.pl

Wszystkie lampy z oferty naszego sklepu to produkty, które pochodzą od najlepszych producentów oświetlenia. Dotyczy to również lamp podłogowych witrażowych, których cena jest adekwatna do jakości wykonania. Stworzenie lamp Tiffany wymaga dużych umiejętności tak, by lampa była nie tylko piękna, ale również funkcjonalna i trwała. W niektórych sklepach można spotkać tańsze odpowiedniki lamp witrażowych, które jednak z bliska nie są już tak piękne jak prawdziwe lampy Tiffany. Ponadto należy pamiętać, że lampy witrażowe wymagają odpowiedniej konserwacji. Klosze tych lamp podłogowych składają się z bardzo wielu połączonych ze sobą kawałków szkła, które są niezwykle delikatne. Chcąc utrzymać stojącą lampę witrażową w czystości używaj tylko miękkiej, lekko wilgotnej szmatki. Podczas przecierania nie wywieraj na konstrukcję zbyt dużego nacisku. Najlepiej czyszcząc dany fragment klosza, delikatnie przytrzymywać go z drugiej strony (od środka). Do czyszczenia nie używaj żadnych silnych środków chemicznych. W celu wzmocnienia łączeń, raz w roku przetrzyj klosz olejkiem cytrynowym.