Tripody to niezwykłe lampy, które coraz częściej można znaleźć w domach miłośników nowoczesnych i stylowych rozwiązań. Lampy podłogowe na trójnogu nie zajmują zbyt wiele miejsca, a do tego charakteryzują się ciekawym designem, dlatego stanowią funkcjonalne oświetlenie, które jest dodatkowo imponującą ozdobą w domu. Lampy na trójnogu świetnie wpisują się w styl nowoczesny, skandynawski i wiele, wiele innych. Także uniwersalna kolorystyka lamp podłogowych na trójnogu sprawia, że bez problemu można dopasować je do mieszkań osób o różnych upodobaniach i gustach.

 

Materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Lampy na trójnogu – co to takiego?

Tripody i lampy na trójnogu to określenie tego samego rodzaju urządzeń oświetleniowych. Są to lampy podłogowe (a czasem także stołowe), które jako podstawę mają trzy nogi zamiast jednej. Trójnogi to świetne rozwiązanie do domu z małymi dziećmi, są bowiem o wiele bardziej stabilne niż inne lampy podłogowe, a do tego prezentują się po prostu fantastycznie.

Lampy na trójnogu można dopasować do różnych aranżacji od nowoczesnych, poprzez industrialne, modern classic aż po skandynawskie i klasyczne. Z naszego bloga możesz dowiedzieć się, na co zwracać uwagę dobierając lampę do konkretnego nurtu dekoratorskiego pod kątem kolorystyki, materiałów wykonania, a także kubatury pomieszczeń.