Zbliżone kategorie

Styl dworkowy nawiązuje do przełomu XIX i XX wieku w Polsce. To piękne połączenie rustykalnych rozwiązań z umiłowaniem natury. Chociaż w stylu dworkowym prym wiedzie oświetlenie główne, to nie należy zapominać również o lampach stojących dworkowych, które powinny stanowić harmonijne uzupełnienie lamp wiszących. Lampy z naszej oferty to piękne, funkcjonalne urządzenia, które przyciągają wzrok i przenoszą pamięcią do zeszłego stulecia, ale nie tylko. Dworkowe lampy stojące świetnie komponują się także na przykład ze stylem klasycznym i rustykalnym.

Producent

Materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Stojące lampy dworkowe – charakterystyka

Styl dworkowy to powiew przeszłości, który wprowadza nutę nostalgii do wnętrza. Podłogowe lampy dworkowe powinny więc wnieść do domu nieco historii i ciepła. Do dworkowych aranżacji warto wybrać oświetlenie o stonowanej kolorystyce i starannym wykończeniu. To piękne podstawy w odcieniach złota, srebra i miedzi, które cudownie komponują się również na przykład ze stylem glamour i retro. Lampy stojące dworkowe najlepiej prezentują się w większych pomieszczeniach jak salon czy jadalnia. Idealnie komponują się zarówno z jasnymi jak i ciemnymi wnętrzami, a wszystko dzięki uniwersalnej palecie barw.

Jeśli chcesz lampy stojące dworkowe zestawić z aranżacją w tym samym stylu pamiętaj, by dopasować odpowiednie lampy rustykalne i dworkowe, które również będą oświetlać to wnętrze. Wnętrza w dworkowym stylu są bowiem piękne i bogate, ale zarazem harmonijne i spójne.