Zbliżone kategorie:

Styl glamour to nie tylko blichtr, szyk i blask. Dodatki glamour, także oświetleniowe, powinny charakteryzować się najwyższą jakością materiałów, trwałością i funkcjonalnością. Lampy podłogowe glamour od Lumigo.pl pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu wiemy, że spełniają najwyższe wymogi.

Lampy stojące glamour wprowadzają do wnętrz wiele blasku i szyku, ale nie jest to ich największa zaleta. Choć wydawać by się mogło, że bogate zdobienia tych lamp mocno ograniczają możliwości ich zastosowania, to jest wręcz przeciwnie. Lampy stojące glamour są wbrew pozorom niezwykle uniwersalne.

Producent

Kolor

Materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Lampy stołowe glamour – do jakiego stylu pasują?

Szukając dodatków do wnętrza często zależy nam, by pięknie wpisywały się one w aranżacje, były trwałe i niezawodne. Styl glamour jest natomiast o tyle charakterystyczny, że najbardziej ze wszystkich upodobał sobie blask, szyk i blichtr. Ozdoby glamour często wzbogacane są kryształkami, miękkimi aksamitami i innymi luksusowymi materiałami. Także oświetlenie, na przykład lampy podłogowe glamour, powinny odznaczać się luksusowym designem. Nasze lampy podłogowe glamour, choć piękne i błyszczące, są jednak o tyle uniwersalne, że z powodzeniem można wprowadzić je także do innych aranżacji. Subtelne abażury i piękne podstawy to świetne połączenie, które sprawdzi się zarówno w stylu klasycznym jak i dworkowym czy antycznym.