Lampy podłogowe do domu to oświetlenie dodatkowe, które może pełnić rolę zadaniową i dekoracyjną. Żeby jednak tak się stało, lampy muszą być odpowiednio dopasowane do aranżacji i funkcjonalne. Białe lampy stojące od Lumigo takie właśnie są. Biel jest bardzo uniwersalnym kolorem, który doskonale wpisuje się w różne style dekoratorskie, a dodatkowo pięknie rozjaśnia wnętrze. W naszym sklepie można znaleźć zarówno dekoracyjne jak i funkcjonalne modele lamp podłogowych, dlatego bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Świetnym rozwiązaniem jest na przykład lampa Kettle 36, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Po pierwsze jest to piękna, biała lampa z wysoką klasą szczelności IP65. Dzięki temu równie dobrze może oświetlać wnętrze domu jak i ogród czy taras. Po drugie, dzięki możliwości dokupienia akcesoriów do lampy, z oświetlenia wiszącego może stać się stołowym lub podłogowym – w zależności od aktualnych potrzeb. Jeśli to nie wystarczy, ta piękna, biała lampa stojąca posiada wbudowany 3-stopniowy ściemniacz. A to tylko jedna z wielu propozycji naszych niesamowitych białych lamp podłogowych.

Wyświetlanie 1–45 z 61 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 61 wyników

Biała lampa stojąca do salonu i jadalni

Lampy stojące to rodzaj oświetlenia, który najczęściej wykorzystywany jest w większych przestrzeniach. Wynika to z faktu, że ze względu na konieczność postawienia na podłodze stanowi niejako dodatkowy mebel. Ale wbrew pozorom lampy podłogowe nie zajmują zbyt wiele miejsca, a odpowiednie ustawienie sprawi, że będą funkcjonalnym i niezastąpionym dodatkiem we wnętrzu. Nie każda aranżacja umożliwia ustawienie lampy stołowej na meblach, a świetną alternatywę w takim wypadku stanowią właśnie białe lampy podłogowe.

Umiejscowienie białej lampy podłogowej we wnętrzu zależy od tego, jaką funkcję ma ona spełniać. Najczęściej lampy stojące ustawia się przy fotelu i sofie, dzięki czemu mogą służyć jako oświetlenie do czytania. Lampy podłogowe warto także wykorzystać wszędzie tam, gdzie panuje niedostatek światła z oświetlenia głównego. Najpiękniejsze, białe lampy podłogowe wykorzystywane jako cudowna dekoracja mogą w zasadzie stać w każdym wybranym miejscu pod warunkiem, że nie tarasują one ciągu komunikacyjnego, czyli inaczej mówiąc, nie przeszkadzają w swobodnym przemieszczaniu się.