Lampy płaskie

Lampy płaskie

Kolor

Materiał

 

Do pomieszczeń z niskim sufitem najczęstszym wyborem są lampy płaskie sufitowe, które nie zabierają zbyt wiele miejsca i umożliwiają swobodne przemieszczanie się po wnętrzu. Ale płaskie lampy sufitowe to jednocześnie nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie, które coraz częściej trafia również do domów o standardowej kubaturze. Wybór płaskich lamp sufitowych z naszego sklepu jest najlepszą odpowiedzią dlatego tak się dzieje. Są to bowiem piękne, funkcjonalne i nowoczesne lampy, które dzięki dużej różnorodności sprawdzą się w każdym wnętrzu. Lampy sufitowe płaskie to rozwiązanie, które nie tylko cieszy oko, ale również doskonale rozprowadza światło po całym wnętrzu i jest tańsze od pozostałych rodzajów lamp podwieszanych pod sufitem.

Duże zainteresowanie naszymi płaskimi lampami do kuchni czy łazienki sprawia, że w naszej ofercie można znaleźć naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Lampy płaskie od Lumigo to urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni i łazience, jak i w salonie czy sypialni.

Wyświetlanie 1–45 z 172 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 172 wyników

Jakie lampy płaskie sufitowe wybrać do wnętrza?

Projektowanie oświetlenia w domu bywa wyzwaniem, szczególnie wtedy, gdy pomieszczenia są małe lub niskie. Często trzeba wówczas zrezygnować z okazałych, dużych lamp i zastąpić je mniejszymi, na przykład płaskimi lampami sufitowymi. Na szczęście obecnie producenci oświetlenia wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, oferując naprawdę duży wybór płaskich lamp. Dzięki temu, niezależnie od aranżacji wnętrza czy funkcji pomieszczenia, każdy znajdzie coś dla siebie.

Szeroki wachlarz możliwości stwarza jednak konieczność wyboru spośród dziesiątek, a niekiedy setek płaskich lamp. Jak więc wybrać odpowiedni model do swojego domu? Przede wszystkim liczy się funkcja lampy. Płaskie lampy sufitowe sprawdzają się doskonale jako główne oświetlenie. W przypadku gdy jedna lampa nie wystarczy, można łączyć ze sobą światło z kilku urządzeń. Dodatkowo płaskie lampy sufitowe, szczególnie te ze wbudowanym ściemniaczem, pięknie prezentują się jako oświetlenie dekoracyjne.

Innym elementem, na jaki warto zwracać uwagę jest miejsce, gdzie lampa zostanie zawieszona. W łazience i kuchni warto wybierać urządzenia o odpowiedniej klasie szczelności, która określa odporność części elektronicznych na kontakt z wilgocią. Poza tym płaskie lampy powinny pasować do aranżacji pomieszczenia, dlatego zawsze zwracaj uwagę na ich kolorystykę, design, materiały z których zostały wykonane i kształt.