Kinkiety tuby

Kinkiety tuby

Kolor

Materiał

 

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe prezentują się niezwykle funkcjonalnie, ale dodatkowo są też uniwersalne. Takimi lampami są właśnie kinkiety tuby, które dzięki minimalistycznemu designowi i ciekawym opcjom kolorystycznym, można zastosować w wielu aranżacjach. Białe i czarne, srebrne i złote – takie kinkiety będą pasowały do wnętrz modernistycznych, industrialnych, skandynawskich, klasycznych, a nawet modern classic i glamour. Wszystko zależy od tego, jak zaprojektujesz wnętrze swojego domu.

Dzięki poniższym filtrom możesz dopasować kinkiety do swoich potrzeb – wybierz kolor lampy, materiał oraz producenta oświetlenia, któremu najbardziej ufasz. W naszym sklepie posiadamy lampy wyłącznie od sprawdzonych producentów oświetlenia, co gwarantuje jakość i niezawodność prezentowanych produktów.

Wyświetlanie 1–45 z 71 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 71 wyników

Kinkiety tuby do dużych pomieszczeń – czy się sprawdzą?

Kinkiety w kształcie tuby są najczęściej nie tylko nowoczesne, ale także minimalistyczne. Nie dotyczy to wyłącznie zdobień na lampie, ale także jej rozmiarów. Z tego powodu można zastanowić się, czy kinkiety tuby to odpowiednie lampy do dużych pomieszczeń? Po pierwsze należy pamiętać, że kinkiety to urządzenia, które mają stanowić dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu. Są uzupełnieniem innych lamp, a nie stanowić główne źródło światła. Istnieją wyjątki od tej reguły, ale dotyczą najczęściej niskich, ciasnych wnętrz, gdzie nie ma miejsca na inny rodzaj oświetlenia, a tam kinkiety tuby bez wątpienia spełnią swoje zadanie. W dużych wnętrzach kinkiety tuby także doskonale sobie poradzą. Konieczne będzie oczywiście wykorzystanie kilku kinkietów, ale dzięki możliwości regulacji kąta padania światła, nie tak wielu jak mogłoby się wydawać. Kinkiety tuby są niezwykle funkcjonalne, dlatego sprawdzą się we wnętrzach różnej wielkości.