Kinkiety świecznikowe

Kinkiety świecznikowe

 

Piękne aranżacje w stylu klasycznym, vintage lub antycznym, wymagają idealnej oprawy. Światło padające na salon ze świecznikowych kinkietów z pewnością sprawdzi się w tej roli perfekcyjnie. Swoim designem przypominają dawne, eleganckie podstawki na świecę, do których wkładało się świeczkę z prawdziwym, żywym ogniem. Dziś nie musimy już ryzykować pożarem, wystarczy kinkiet, którego forma przypomina prawdziwą świecę; rolę płomienia odgrywa zaś żarówka o odpowiednim kształcie.

Kinkiety świecznikowe występują w różnych opcjach kolorystycznych, w Lumigo posiadamy zarówno pojedyncze jak i podwójne kinkiety świecznikowe, które charakteryzują się nieprzemijającą elegancją i klasą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 44

Wyświetlanie wszystkich wyników: 44

Do jakiego wnętrza pasują kinkiety świecznikowe?

Od wielu lat kinkiety świecznikowe można znaleźć zarówno w polskich jak i międzynarodowych domach. Trendy się zmieniają, pojawiają się nowe nurty dekoratorskie,  a jednak moda na kinkiety świecznikowe nie chyli się jeszcze ku końcowi. Nic dziwnego, bo wbrew pozorom, kinkiety świecznikowe mogą być rozwiązaniem nie tylko klasycznym, ale niekiedy wręcz nowoczesnym. Choć same lampy kształtem przypominają te z dawnych zamków i dworków, to wraz z wprowadzaniem nowoczesnych technologii, czas miał wpływ na ich design i funkcjonalność. Zdobne, misternie wykończone kinkiety świecznikowe z całą pewnością sprawdzą się najlepiej we wnętrzach vintage, antycznych lub klasycznych, ale te bardziej minimalistyczne nie gorzej będą prezentować się wśród modernistycznych dodatków.